Friday, June 11, 2010

Videa a fotky z celého roku v USA

Jsem zpátky z USA, kde jsem studoval na Kansas State University. Hodně jsem toho zažil a viděl a o mnohém vypovídají videa, která jsem natáčel. Zde jsou ty nejzajímavější z celého roku:

No a jestli vás zajímají fotky, tak ty jsou všechny na mojí Picasse.

3 comments:

  1. Přečetl jsem články o tvojim cestování po USA, vypadá to fakt dobře :) Na kolik ta sranda celkově vyšla? Jako to cestování, k tomu škola.. k tomu určitě nějaká práce.. :)

    ReplyDelete
  2. Ahoj, bylo to nečekaně levné. Jídlo, škola a ubytování bylo hrazené. Navíc jsme dostávali 1000 Kč měsíčně od české školy a $400 za semestr z nějakého amerického grantu. Tohle a práce, co jsem tam dělal (vývoj webu) pokrylo náklady na cestování. Takže jsem do toho vrazil jenom náklady na letenku z/do Čech a pojištění.

    ReplyDelete
  3. Given that gamers can observe the motion of the wheel because it spins, some imagine games featuring this function to be more reliable than others. Live roulette, the opposite hand|however|then again}, presents far fewer sport variants than its computerized counterpart. Video roulette’s many diversified varieties, low minimal bets, and various themes are all positive features of the sport. If you’ve been gaming on-line for 더킹카지노 some time now then you’ve probably noticed that most of the best roulette apps accept common cost methods corresponding to credit cards. These methods do come with some pretty hefty fees and you can count on withdrawals to take up to as} 7 days. However, many gamers nonetheless choose to make use of this technique for quantity of|numerous|a variety of} causes.

    ReplyDelete